Určite ste si všimli našu súťaž na FB, ktorá bola spustená začiatkom augusta. Kde sme vám predstavili našu novú webku a pýtali sa, akú novinku ste na stránke našli.

Kto prvý správne odpovedal a pridal aj link zo stránky, vyhral. Súťaž bola spustená na FB, ale aj INSTAGRAME. Odpoveďou bolo, že sme získali ocenenie GREAT TASTE 2018 pre cider SUCHÝ.

Naším výhercom na FB sa stal Jakub z Kútov. Minulý týždeň sa nám s ním podarilo stretnúť a osobne mu odovzdať výhru - 8xSIGELSBERG SUCHÝ a pridali sme k tomu aj naše podciderovníky. Náš SUCHÝ cider ochutnal vďaka súťaži prvý krát. Veríme, že mu chutil a ochutná aj ďalšie naše cidre.

O nás

Sme rodinná firma, ktorá s láskou a trpezlivosťou vyrába prírodný, nepasterizovaný cider. Nápad vyrábať cider vznikol v roku 2011 na chalupe v Štiavnických Baniach, odkiaľ pochádza aj názov značky. Naša výroba je zameraná na kvalitu, z lokálnych surovín, bez umelých príchutí a farbív. Cider vyrábame fermentáciou 100% jablčnej šťavy, niekoľkonásobnou filtráciou a následným dozrievaním minimálne pol roka.

 

KTO SME

ČÍM SME VÝNIMOČNÍ

NÁŠ PRÍBEH

 

 

 

Napíšte nám

Email:
Predmet:
Správa: